صفحه اول | درباره ETABS MATE |  اخبار  | نظرات کاربران |  دانلود  | فعالسازی نرم افزار | مقالات | راهنمای برخط | دیگر نرم افزارها | پشتیبانی | جستجو | تماس با ما | English

ETABS MATE Concrete Structure Assistant

  ETABS MATE 6th Festival

 
  ETABS MATE has been with you for six years! .

 جشنواره ششمین سال ارائه ETABS MATE
   (تا 29 اسفندماه 1396)
 

ETABS MATE
شش سال است که چون همراهی خستگی ناپذیر در کنار شماست و همچنان می آموزد و بزرگتر میشود. نتیجه اعتماد شما در طی این سالها، غرور ملی دیگری آفرید و نرم‌افزار علاوه بر کشور عزیزمان ایران در پهنه وسیعی از کشورهای آسیایی تا آمریکای جنوبی مورد توجه و استفاده مهندسین بسیاری قرار گرفت و در سازه‌های بسیار بزرگ زیادی نیز بصورت کاملا موفق عمل نمود.

 به همین مناسبت در جشنواره ششمین سال ارائه نرم افزار علاوه بر رونمایی از نسخه جدید نرم افزار با بسیاری قابلیتها و امکانات جدید، برای کاربران جدید نیز فعالسازی نرم افزار با همان قیمت قبلی انجام خواهد شد تا کاربران جدید نیز بتوانند از 25% تخفیف ویژه در این جشنواره برخوردار گردند.

 


قیمت نرم افزار در جشنواره و
نحوه پرداخت:

 
  قیمت فعلی نرم افزار: [20,000,000]  15,000,000 ریال (یک میلیون و پانصد هزار تومان با احتساب 25% تخفیف ویژه جشنواره)

   مبلغ فوق میبایست به شماره کارت  1603 - 6195 - 1211 - 6274  نزد بانک اقتصاد نوین بنام محمد مهدی اسلامیزاده واریز گردد.


 
   به لطف خداوند و حمایت کاربران گرامی، در دوره کوتاه عرضه ETABS MATE از سال 1391، نرم افزار مورد استقبال بسیار چشمگیر مهندسین گرامی در سراسر کشور و حتی در بیرون از مرزهای کشور عزیزمان، قرار گرفته است. به این دلیل جهت سپاسگذاری از اعتماد بوجود آمده، برای مدت محدودی فروش و فعالسازی نرم افزار بصورت ویژه انجام خواهد شد و پس از آن عرضه نرم افزار بصورت معمول انجام خواهد گرفت. در این راستا هزینه فعالسازی نرم افزار در مدت فروش ویژه تا رسیدن به مبلغ نهایی، بصورت پلکانی افزایش خواهد یافت.

گروه مهندسین فراسا براین اعتقاد است که بهترین تبلیغ برای هر محصول خصوصا یک محصول علمی و کاربردی، کیفیت آن و تعداد مصرف کنندگان راضی از آن میباشد. از اینرو گروه مهندسین فراسا تمام تلاش خود را بر ارتقای سطح کیفی نرم افزار و نه هیاهوهای تبلیغاتی، متمرکز گردانیده است و تخفیفهای ویژه درنظر گرفته شده برای فعالسازی نرم افزار در این مرحله، تنها بدلیل افزایش تعداد کاربران راضی از کیفیت نرم افزار میباشد که بعد از استفاده، آنرا به دیگر مهندسان نیز توصیه مینمایند.
همچنین علاوه بر تخفیفات در نظر گرفته شده، خریدارانی که در دوره فروش ویژه اقدام به فعالسازی نرم افزار خود بنمایند، آپدیتهای نرم افزار را نیز بصورت رایگان دریافت خواهند نمود.
 

 

نحوه فعالسازی نرم افزار:

     پس از دانلود نرم افزار ETABS MATE و نصب آن برروی کامپیوتر مورد نظر، نسخه آزمایشی نرم افزار بروی کامپیوتر شما فعال خواهد شد. در این حالت میتوانید قابلیتهای نرم افزار را توسط باز کردن فایل Demo Sample مشاهده نمایید و به ارزیابی عملکرد قسمتهای مختلف نرم افزار بپردازید. در صورت رضایت از عملکرد نرم افزار و تمایل به فعالسازی کلیه توابع و تبدیل آن به نسخه کامل، میبایست نرم افزار خود را رجیستر نمایید. برای رجیستر کردن نرم افزار میبایست یک کد فعالسازی یا Activation Code خریداری گردد.

توجه داشته باشید که License ID نرم افزار برای هر کامپیوتر منحصر به فرد است و با نصب مجدد یا ارتقاء ویندوز و یا فرمت نمودن کامپیوتر تغییر نخواهد کرد. به عبارت دیگر در صورتی که ویندوز خود را دوباره نصب نمایید و یا کامپیوتر خود را فرمت نمایید هیچ مشکلی نخواهید داشت و با همان کد فعالسازی قبلی میتوانید از نرم افزار خود استفاده نمایید و احتیاجی به خرید مجدد کد فعالسازی نخواهید داشت. بنابراین ابتدا فایل نصب نرم افزار را از طریق همین وب سایت دانلود نمایید و آن را روی کامپیوتر مورد نظر خود نصب نمایید و سپس به فعالسازی نرم افزار اقدام فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی رجیستر کردن نرم افزار و تکمیل فرم فعالسازی از لینک زیر استفاده نمایید.
 

ثبت نام و خرید Activation Code نرم افزار


 

 
   WARNING


توجه:
کلیه حقوق معنوی و مادی نرم افزار طی شماره ثبت 10/1000
 و شماره شناسنامه 032638-04338-8 از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز شماره شناسایی 204933 شورای عالی انفورماتیک کشور تحت پوشش قانون "حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای" مصوب 1379/10/4 مجلس شورای اسلامی و بخش چهار آیین نامه اجرایی قانون مذکور، میباشد و هرگونه کپی برداری و یا استفاده غیر مجاز از آن پیگرد قانونی خواهد داشت. مشاهده اسناد مربوطه و اطلاعات بیشتر...

 

 

 

 


 

 


  FARASA Engineering Group Logo

    © 2012 - 2018  FARASA Engineering Group.   All Rights Reserved.
    farasaeg.ir is a registered trademark of FARASA Engineering Group.